SAMORZĄDOWCZE LICEUM im. C.K. NORWIDA w STALOWEJ WOLI

W związku z obchodzonym 21 listopada Dniem Życzliwości zbieraliśmy karmę, zabawki oraz koce i niezbędne wyposażenie kojców dla podopiecznych przytuliska „Psia przystań”. W akcję charytatywną zaangażowało się 11 klas naszej szkoły, zarówno licealnych jak i gimnazjalnych.

Uczniowie fantastycznie zmotywowani przez wychowawców przynieśli bardzo dużo potrzebnych produktów – wypadliśmy zdecydowanie lepiej, niż na wiosnę. Tym razem uzbieraliśmy 365,72 kg. BRAWO!!
Klasa, która uzbierała najwięcej darów dostała nagrodę – dofinansowanie przez Radę Rodziców do wycieczki klasowej lub wyjścia integracyjnego w wysokości 100 zł oraz Dzień Niepytany. Zwycięską klasą okazała się 2 „a” gimnazjum, pod opieką wychowawczyni pani Barbary Wiatrowicz.

A oto pozostałe miejsca:
2. 2 „B” LICEUM 52,18 kg
3. 3 „B” LICEUM 50,44 kg
4. 1 „F” LICEUM 45,76 kg
5. 2 „E” LICEUM 42,96 kg
6. 1 „A” LICEUM 41,1 kg
7. 1 „D” LICEUM 20,8 kg
8. 3 „D” LICEUM 20,12 kg
9. 1 „a” GIMNAZJUM 19,12 kg
10. 1 „B” LICEUM 10,4 kg
11. 3 „C” LICEUM 5,4 kg
Przedstawiciele nagrodzonej klasy zawieźli razem z opiekunkami Samorządu Gimnazjum cały zebrany towar, poznali kilka psiaków znajdujących się w przytulisku i zobaczyli na własne oczy, na czym polega opieka nad porzuconymi zwierzakami oraz jak kochane i pocieszne to stworzenia.
Dziękujemy serdecznie wszystkim za ogromne zaangażowanie!!!
Organizatorzy oraz podopieczni przytuliska.
Z każdym dniem przekonujemy się, że świat jest pełen życzliwych ludzi, cudownej młodzieży oraz baaaaardzo psiolubnych pedagogów . Wszystkie info znajdziecie na stronie internetowej http://www.zso2.edu.pl/start/a/dzien_zyczliwosciszkoły. My ze swojej strony możemy tylko powiedzieć, że nasze serducha biją mocniej kiedy widzimy, że nie jesteśmy sami, a kochających psy jest naprawdę wieluuuuuu . Dziękujemy z całego serca za wszystkie ogromniastych ilości dary: Młodzieży, która dzielnie targała ciężkie wory oraz Pani Marzenie Jończyk, Magdalenie Czarneckiej i naszej Małgorzacie Olejarczyk zorganizowanie zbiórki