COCO

Takie posty lubimy najbardziej , takie wiadomości chcielibyśmy słać każdego dnia i tylko takich ludzi pragniemy spotykać na dalszej drodze ………………
Coco znalazła swoją rodzinę , swoją stałą przystań, prawdziwy dom i największe szczęście . Gdy odwiedziła nas Kasia z rodziną  nasz skarb rozbójnicki przywitał ich, jako pierwszy biegnąc w podskokach do nadchodzących gości i rezerwując sobie tym samym pierwszeństwo do adopcji. Wizyta poadopcyjna wywołała u nas uśmiechy na twarzach, i żarzące ciepło na serduchach, którego nie jesteśmy w stanie wyrazić słowami. Zastałyśmy Panienkę wylegującą się na wielgachnej kanapie przy serialowym tasiemcu TV, którego tytuła nie znamy wcinającą przy tym smaczki, które rozpieszczały jej podniebienie. Obok ONA przyjaciółka najlepsza z najlepszych , smyrająca, drapiąca za uszkiem i tu i tam, a do tego obok dwa kumple koty i psia rezydentka też kumpela . Czy można chcieć czegoś więcej?
Kasiu dziękujemy Tobie i całej Twojej rodzinie. Jesteście wspaniałymi ludźmi o wielllllgachnych sercach, skromnymi, przesympatycznymi i pełnymi miłości do zwierząt   .